Kategorie

Najczęściej kupowane

W przypadku zakupu przedmiotów na kwotę co najmniej 300 złotych, wszystkie sposoby dostawy są darmowe!

Korzystamy z usług firmy kurierskiej GLS, poniżej znajduje się cennik dla zamówień poniżej 300 złotych:

Kurier GLS (przedpłata) - 14,50 złotych,

Kurier GLS (za pobraniem) - 19,50 złotych,

Doręczenia standardowo w dni robocze w godzinach od 9 do 17

Dla nas najważniejszy jest komfort klienta, dlatego też zamówienia są wysyłane jeszcze tego samego dnia, jeśli zostało ono złożone przed godziną 15 w dniu roboczym!

Wystarczy, że poinformujesz nas o nietypowych warunkach wysyłki (np. dostawa na konkretny dzień), a my przekażemy stosowną informację kurierowi!

Paczki dostarczane są od 9 do 17 w dni robocze - kurier przed dostawą zawsze dzwoni na Twój numer, dzięki czemu nie będziesz zaskoczony.

Możliwość śledzenia przesyłek!

Dzięki systemowi śledzenia przesyłek, do którego otrzymasz link zaraz po wysłaniu przez nas przesyłki, będziesz miał dokładne informacje o losach Twojej przesyłki - gwarantujemy, że dotrze do Ciebie w tempie ekspresowym!

Sprawdzenie stanu i zawartości przesyłki

Dostarczoną do Państwa przesyłkę należy sprawdzić w obecności kuriera.

W przypadku stwierdzenia, iż otrzymany towar posiada braki, albo też został mechanicznie uszkodzony, prosimy zażądać od kuriera spisania protokołu szkodowego oraz pozostawienia Państwu jego kopii oraz o niezwłoczne poinformowanie obsługi naszego sklepu w celu jak najszybszego rozwiązania problemu.

UWAGA! Przyjęcie przez Kupującego przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznego. Jeżeli Kupujący nie wypełni wspólnie z przewoźnikiem protokołu szkodowego na tą okoliczność w momencie odbioru przesyłki droga reklamacji zostanie zamknięta.

W przypadku trudności ze sprawdzeniem towaru lub odmowy spisania protokołu szkodowego przez kuriera, prosimy o spisanie danych osobowych pracownika firmy przewozowej – imienia oraz nazwiska - i niezwłoczne przekazanie tej informacji do nas, a my natychmiastowo się tym zajmiemy!


Wyszukiwanie

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)

Brak produktów

Darmowa wysyłka! Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Producenci